Oferta hurtowa

 

Zapraszamy do współpracy hurtowej sklepy stacjonarne i internetowe oraz sprzedawców zagranicznych. Jesteśmy firmą zarejestrowaną i zgłoszoną w Unii Europejskiej. Posiadamy europejski nr VIES. Eksportujemy produkty na większość rynków zagranicznych, w tym wszystkie rynki europejskie.

 

Jako polski producent oferujemy szeroką gamę produktów do wyposażenia wnętrz i dziecięcych pokoików: pościele, poduszki, prześcieradła, rożki, kokony, baldachimy, ochraniacze, maty do zabawy, dzianinowe kocyki, przewijaki, zasłony, dywany, lampy, obrazy i plakaty, akcesoria do łóżeczka, karuzele, girlandy, zabawki, wkładki do wózka, śpiworki.

 

Wszystkie produkty powstają w polskich szwalniach i szyte są ręcznie z dbałością o każdy detal. Stosowane przez nas tkaniny są bezpieczne dla dzieci i posiadają Certyfikat OEKO-TEX 100. Nasze tkaniny są delikatne, a jednocześnie bardzo wytrzymałe. Kolory pozostają żywe i trwałe dzięki wyjątkowej i bardzo bezpiecznej metodzie nadruku, potwierdzonej atestami. Kontrolujemy naszą produkcję na każdym jej etapie. Począwszy od fabryki, gdzie tkana jest bawełna, drukarnie, nasze szwalnie, aż po kontrolę jakości bezpośrednio przed spakowaniem i wysyłką do klienta gotowego już produktu.

 

Link do katalogu (wersja polska)

 

Link do katalogu (english version)

 

Współpraca hurtowa:

Marta Jagłowska-Janus

Email: marta.jaglowska@bajkowewnetrza.plDołącz do klubu

Zapisz się na newsletter i otrzymuj informacje o najnowszych ofertach i promocjach dla członków Klubu Bajkowe Wnętrza.

Akceptuję Regulamin zamieszczony na stronie www.bajkowewnetrza.pl.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i sms od Atelier Daniel Janus. Administratorem danych jest Atelier Daniel Janus z siedzibą w Radomiu 26-600, ul. Odrodzenia 97b. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z przedstawieniem oferty, marketingu bezpośredniego w odniesieniu do własnych produktów i usług oraz przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczna. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

EnglishPolish
0
Menu