Koszyk 0 x

Oferta hurtowa

Zapraszamy do współpracy hurtowej sklepy stacjonarne i internetowe oraz sprzedawców zagranicznych. Jesteśmy firmą zarejestrowaną i zgłoszoną w Unii Europejskiej. Posiadamy europejski nr VIES. Eksportujemy produkty na większość rynków zagranicznych, w tym wszystkie rynki europejskie.

Jako polski producent oferujemy szeroką gamę produktów do wyposażenia wnętrz i dziecięcych pokoików: pościele, poduszki, prześcieradła, rożki, kokony, baldachimy, ochraniacze, maty do zabawy, dzianinowe kocyki, przewijaki, zasłony, dywany, lampy, obrazy i plakaty, akcesoria do łóżeczka, karuzele, girlandy, zabawki, wkładki do wózka, śpiworki.

Wszystkie produkty powstają w polskich szwalniach i szyte są ręcznie z dbałością o każdy detal. Stosowane przez nas tkaniny są bezpieczne dla dzieci i posiadają Certyfikat OEKO-TEX 100. Nasze tkaniny są delikatne, a jednocześnie bardzo wytrzymałe. Kolory pozostają żywe i trwałe dzięki wyjątkowej i bardzo bezpiecznej metodzie nadruku, potwierdzonej atestami. Kontrolujemy naszą produkcję na każdym jej etapie. Począwszy od fabryki, gdzie tkana jest bawełna, drukarnie, nasze szwalnie, aż po kontrolę jakości bezpośrednio przed spakowaniem i wysyłką do klienta gotowego już produktu.

Link do katalogu (wersja polska)

Link do katalogu (english version)

Współpraca hurtowa:

Marta Jagłowska-Janus

Email: marta.jaglowska@bajkowewnetrza.pl

X