Koszyk 0 x

Możliwość komentowania Leśny pokoik dla dziecka została wyłączona

Leśny pokoik dla dziecka

Motyw lasu to obecnie jeden z najczęściej wybieranych wzorów dla chłopców. W pokoikach urządzonych w tym stylu królują naturalne meble, tkaniny i leśne dekoracje w odcieniach butelkowej zieleni, uzupełnione ciepłymi odcieniami musztardy, karmelu czy beżu, Łóżka tipi, domki, drewniane półeczki, naklejki ścienne z drzewami – wszystko to pozwoli stworzyć wyjątkowy klimat w dziecięcym pokoju.

Coraz rzadziej styl i kolorystyka pokoju dziecięcego jest uzależniona od płci użytkownika. Uniwersalne wnętrza dla najmłodszych cieszą się bardzo dużą popularnością, tym samym inspiracje na urządzenie tego miejsca w domu są ciekawsze i mniej oczywiste. Pośród licznych pomysłów na aranżację neutralnego pokoju dziecka, my wyłoniliśmy wiodący trend. Leśny pokoik to propozycja idealna – wnętrze urządzone w ten sposób wprowadza w baśniowy i zarazem magiczny klimat oraz pobudza dziecięcą wyobraźnie.

Pokój dziecięcy w leśnym stylu – jak urządzić?

Elementy składające się na aranżację pokoju dziecięcego w stylu leśnym nie tylko wprowadzają magiczny, baśniowy klimat, ale też przybliżają do natury, co ma nieoceniony wpływ na kształtującą się wrażliwość i osobowość naszego malucha. Warto od najmłodszych lat zarażać nasze dzieci miłością do fauny i flory.

Pokój dziecięcy z motywem lasu bazuje na stonowanych kolorach ziemi. Przewagę stanowią naturalne materiały, takie jak drewno, len, bawełna, wiklina, bambus i rattan. Te wszystkie elementy, które naturalnie występują w naturze, tworzą aurę harmonii oraz wprowadzają pierwiastek równowagi. W związku z tym, tak urządzony pokój może doskonale sprawdzić się w przypadku dzieci, które łatwo się rozpraszają i przebodźcowują.

Piękny leśny pokoik nie obędzie się też bez leśnej pościeli.  W ofercie sklepu Bajkowe Wnętrza znajdziecie nowy przepiękny wzór LAS, który idealnie wpisze się w naturalny klimat. W serii dostępne są też maty do zabawy, zasłony, rożki i kokony i zestawy wyprawkowe dla maluchów.

Udostępnij:

Dołącz do klubu

Zapisz się na newsletter i otrzymuj informacje o najnowszych ofertach i promocjach dla członków Klubu Bajkowe Wnętrza.

X