Koszyk 0 x

Możliwość komentowania Dekoracje ścienne w pokoju dziecka została wyłączona

Dekoracje ścienne w pokoju dziecka

Urządzanie pokoju dziecięcego to wbrew pozorom bardzo ciężki orzech do zgryzienia dla niejednego rodzica. Każdy z nas chce aby jego dziecko miało swój azyl, w którym będzie czuło się dobrze i bezpiecznie. W którym jednocześnie będzie mogło odkrywać siebie i swoją wyobraźnie wśród pięknych kolorów. I to właśnie przed nami stoi to trudne zadanie jego aranżacji. Jest jednak kilka ważnych elementów, które ułatwią nam zbudowanie pięknej przestrzeni dla naszych pociech. 

 SPÓJNOŚĆ

Wybierz jeden motyw np. las, cyrk czy kwiaty lub kolor, który będzie głównym w pokoju dziecka. Dzięki temu łatwiej będzie stworzyć spójną kompozycję oraz znaleźć to co Cię interesuje.

 TAPETY 

To zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla osób, które są w pełni zdecydowane na konkretny motyw. Oraz tych które chcą zatuszować wady na ścianie takie jak nierówności, lub pęknięcia czy odpryski. W szybki sposób możemy pozbyć się problemu, uzyskując piękny efekt końcowy.

NAKLEJKI ŚCIENNE

Piękne dekoracje na ścianie to bardzo ważny element wystroju, jeśli nie chcesz lub nie możesz zdecydować się na tapety to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będą naklejki ścienne nie dość, że są bardzo łatwe w montażu to dodatkowo odklejenie ich nie powinno sprawić większego problemu. Idealne rozwiązanie dla osób, które wynajmują mieszkanie lub nie są pewne czy za 3 lata dany motyw dalej będzie im się podobać. Większość naklejek posiada możliwość indywidualnego rozmieszczenia, dzięki czemu tanim kosztem będziemy mogli je wyeksponować na jednej czy dwóch ścianach w pokoju dziecka.

 

PLAKATY 

Kolejną opcją , która świetnie sprawdzi się jako ścienne ekspozycje to plakaty – które tematycznie dopełnią spójną kompozycję naszego wnętrza. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które lubią zmiany i które nie chcą się przywiązywać do jednego motywu na długi czas. Warto pamiętać, że ściany to jeden z tych elementów, który pierwszy będzie rzucał się w oczy po przekroczeniu pokoju dziecka. Dlatego warto zwrócić na nie szczególną uwagę i zastanowić się nad takim rozwiązaniem, które będzie najbardziej spójne z naszą ideą urządzania pokoju .

Najpiękniejsze ścienne dekoracje, plakaty i naklejki ścienne znajdziecie na www.bajkowewnetrzakids.pl

Udostępnij:

Dołącz do klubu

Zapisz się na newsletter i otrzymuj informacje o najnowszych ofertach i promocjach dla członków Klubu Bajkowe Wnętrza.

X